Nezáleží na věku,když chcešudělat změnu!

ceník a Klubové členství

Pohyb má smysl, proto jsme vznikli

Nad důvody proč k nám nechodit nemusíš moc dlouho přemýšlet – „Nemám pevnou vůli”, „Vypadám hrozně”, ”Chci chodit cvičit jen občas”, ”Vůbec nemám na cvičení čas”, ”Nemám kam dát děti”, ”Je to drahý”, ”Stydím se”.             S tím vším ti můžeme pomoci.

Proč má smysl přijít

Pokud chceš udělat něco pro sebe, změnit životní styl, zlepšit kondici, zdraví, sebevědomí, psychiku, postavu, jsme tu právě pro tebe. Naším hlavním cílem je vždy dosáhnout cílů klienta.

Nemusíš se obávat, že ti nikdo neporadí v začátcích. Vyzkoušej nové druhy cvičení jako je slim box, pilates, jóga nebo cvičení na míčích. Vždy ti bude k dispozici proškolený personál. Poradíme ti s jídelníčkem a sestavíme ti cvičební plán. V případě zdravotních omezení tvůj program zkonzultujeme s tvým lékařem a nastavíme rozpis cvičení podle tvých možností.

Budeš pokračovat v kouření, přejídání, v životě bez pohybu a ve stresu, nebo investuješ trochu času do svého vlastního zdraví? Pomůžeme ti obohatit tvůj život. Je jen na tobě, kdy začneš. Neboj se udělat první krok.

Přijď se podívat, jak to u nás vypadá. K dispozici máš tři sály pro skupinové cvičení, fitness, kardio zónu, dvě recepce, sportovní bar s plazmovou TV, dětský koutek pro děti a sociální zázemí.

CENÍK platný od 1.12.2022 

V ceně je vždy vstup bez časového omezení. Klient má vždy možnost využít všech nabízených služeb sportovního centra.  

Jednorázový vstup:             150,-Kč/osoba

Jednorázový vstup student   100,-Kč/osoba

Klubové členstVÍ 

Jedna osoba, členství 1/2 roku:         990,-Kč/měsíc

Jedna osoba, členství 1 rok:              890,-Kč/měsíc

Jedna osoba - měsíc (bez členství)      1100,-Kč

Skupina (od pěti osob) členství na 1 rok:     790,-Kč/osoba/měsíc

Senioři členství na 1 rok                   790,-Kč/osoba/měsíc

Studenti členství na 1 rok                 600,-Kč/osoba/měsíc

Trenér 1 hodina                              300,-Kč/hodina             Člen 250,-Kč

Trinity club je založen na klubovém členství. Tento systém funguje ve sportovních centrech, které nabízí širokou škálu služeb pod jednou střechou a nabízí všem členům stabilní úroveň služeb na vysoké profesionální úrovni. Zajišťuje také kvalitní vybavení a profesionální personál, který ti je kdykoliv k ruce.

Tento způsob placení služeb je pro mnohé jistě něčím neznámým. Vstupem do klubu uděláš ten nejlepší krok k vlastní spokojenosti. Měsíční platby tě budou více motivovat k pravidelnému cvičení. Jen tak zajistíš, že budeš vypadat lépe, budeš se lépe cítit a vylepšíš si zdraví i psychiku a v neposlední řadě i náladu.

Klubové členství není povinné. U nás je možné hradit také za jednorázové vstupy. To však pro klienty vyjde vždy dráž, než klubové členství. Zvláště pak, chce li člověk cvičit pravidelně.